Hakkımızda

Firmamız 1991 yılında tekstil boya apre ve emprime baskı tesislerine, her türlü yedek parça ve makina aksamları tedarik ve servis hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Konusunda deneyimli teknik ekibimizle 20 seneyi aşkın süredir makina montaj ve demontaj işleri anahtar teslim yapılmaktadır. 
 
Ramöz makinalarının her türlü aksamları imalatçı partnerlerımız tarafından birebir uygunlukta yaptırılmakta olup firmamız garantisi altında teslim edilmektedir. Teknik bilgi birikimi ve işletme tecrübelerimizde sizlere hizmet vermekten onur duyarız.
 
Her alanda yetkin ve kendine güvenen çok boyutlu ve bağımsız düşünce yeteneği ile donanmış toplumsal sorumluluk bilincine sahip beyler arasında çalışmak ve bu bilinç altında siz değerli şirketlerimize en iyi hizmeti sunmaktır.
 
Ürünler sayfamızdan hizmetini sunduğumuz markaların ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünlerimizi ve markalarımızı detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz. Teknik bilgiler sayfamızdan sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı teknik bilgi sahibi olabilirsiniz. İletişim sayfamızdan firmamızın ulaşım bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.