×
Kurumsal TEKNOLOJİ HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ MARKALAR BİZE ULAŞIN İLETİŞİM TALEP FORMU
TEKNOLOJİ | HES MAKİNE VE RULMAN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

TEKNOLOJİ

ANASAYFA TEKNOLOJİ

ANASAYFA TEKNOLOJİ

 

Seçip sizlere sunduğumuz Marka ve Ürünler uzun yıllar boyu kullanabieceğiniz TSE ISO Standartlarına sahip  Uluslarası Standartlara Uygun ve uyumludur

Uzay mekiğinden bilye üretimine kadar neredeyse her alanda makina parçaları ya da makinaların üretime dahil olduğunu görebiliriz.

Tıp, eczacılık , Gıda sektörü , aklınıza hangi sektörü getirirseniz getirin. Orada mutlaka bir makineyle üretilmiş kullanılan bir ürün vardır  . aslında makineciler tarafından imal edilmiş kalıplardan çıkmış minik plastik bir parça .  Bu kadar geniş çalışma alanına sahip bir bölümde teknolojik gelişmelere ve endüstriyel ihtiyaçlara paralel olarak farklı  dallara ayrılması da kaçınılmaz hale geldi.

Makina teknolojisi endüstriyel kuruluşlardaki ağırlığı göz önüne alındığında en önemli birim olmak zorundadır. Makinlar ya da makina parçaları bahsettiğimiz gibi hayatın her alanında vardır. Bu yüzden Makina Teknoloji gelişimini takip eden HES Makina için   ayrıcalıklı öneme sahiptir

Unutmayalım ki her ne kadar teknoloji robotlaşmaya, yazılım ve elektronik ağırlıklı yapılanmaya gitse de her robotun, her insansız hava aracının , her lüks otomobilin son derece hassas işlenmiş makina parçalarına ihtiyacı vardır.

Makine teknolojisi alanı, her türlü makine parçası üretim için makine tasarım,  imalatı, arıza tespit ve teşhis, bakım ve onarım konularını içeren bir alandır. Endüstriyel olarak bu alanda size yardımcı olup seçmeniz gereken makina gereksinimlerinde size yardımı olan HES Makina bir çok alanla bilgi alışverişi içerisindedir.

 

HES MAKİNE VE RULMAN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
ÜRETİMDE
KALİTENİN KALBİ